Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki le tudná írni, hogy...

Valaki le tudná írni, hogy hogyan tudnám kiírni CD-re a powerpoint-os bemutatót?

Figyelt kérdés
Sikerült kiírnom, de csak úgy, hogy a számítógép játssza le. Úgy szeretném hogy a DVD is lejátssza.:) Ki lehet úgy írni egyáltalán? Ha igen, hogyan? (2007-es verzió van meg nekem):)
2013. szept. 20. 07:51
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Akkor viszont nem powerpoint lessz hanem AVI vagy DVD-DVD.


Tehát a ppt-t vagy a pptx-et először át kell alakitani avivá ehhez programot találsz a netet a googliban a kulcsszó : ppt to avi


Ha kész van az átalakitott avi (és esetlegesen divx-es a kódolása és a DVD lejátszód is tudja a divx-es lejátszást, akkor kész vagy végeztél, csak ki kell irni az AVI-t CD/DVD-re, ebben az esetben viszont csak a divx-es dvd lejátszók fogják tudni lejátszani az elkészült DVD-t).


Ha DVD-DVD-t szeretnél az aviból akkor szintén google és a kulcsszó : AVI to DVD


Ha kész a kovnertálás (AVI-DVD ezt már minden DVD lejátszó le tudja játszani.)


Kiirod DVD-DVD ként (Nero-ban : DVD -> DVD-Videó) és a VIDEO_TS mappát ráhuzod a DVD-re és kiirod.


Sok sikert.

Üdv.

2013. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ehhez az kellene, hogy a DVD lejátszó lejátssza a ppt formátumot. Én még olyanról ugyan nem hallottam.

De javaslom ezt a figyelmedbe, érdemes ki próbálni:

[link]


Elvileg videót tud készíteni a bemutatóból és azt már le tudja a játszani egy jobb DVD lejátszó. Ki kell próbálni.

2013. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszönöm szépen a válaszokat:)
2013. szept. 20. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!