Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dead Island multit hogy...

Máté014 kérdése:

Dead Island multit hogy csinálhatnám meg?

Figyelt kérdés
Nemrég leszedtem a Dead Island GOTY verzióját.Haverral akartam játszani . Úgy kezdtem hogy feltettem a játékot leszedtem a DI.LAN.Fix.Incl.DLC.Unlocker.[V1.3.0.0]-xps2 nevű cracket(Tunngle-ön olvastam hogy ez elméletileg elég)majd feltettem a magyarítást majd a játék crackjét. Nekem mködött de haveromnak nem.Ezt úgy kell érteni hogy miután kivitte a prologuet (ha jól tudom az azután van hogy segítettem Sinamoinak) majd a játékos csarnok szürkén maradt.próbáltuk egyesével átmásolni de az se segített.Bár neki kiirta hogy én a közelbe vagyok és hogy nyomjon egy "j"-t de semmi.És én szintén nem láttam őt a játék csarnokba.Úgyhogy ha tudjátok hogy mit lehet tenni segítsetek.(Bocsi egy kicsit hosszúra sikerült:D)

2013. szept. 21. 09:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Annyit még talán érdemes tudni hogy az Evolve nevű programmal próbálkozunk mert havernak nem találja a tunngle adaptert de biztos nem ez a baja mert korábban a borderlands és a saints row is működött
2013. szept. 21. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!