Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet kikapcsolni a...

Hogyan lehet kikapcsolni a gyengébb integrált grafikát, hogy a játékok ne azt érzékeljék?

Figyelt kérdés

A laptopomban 2 videokártya van egy Intel Hd Graphips Family és egy Nvidia Geforce GT 540m 2 gb

Az a problémám, hogy hiába állítom be az Nvidia vezérlőpultban, hogy mindig a nagy teljesítményűt használja mindig a gyengét érzékeli és így akadnak a játékok...

Hogy tudnám kikapcsolni?



2013. szept. 21. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
BIOS
2013. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

NVidiánál nem tudom miként van, de ugyan ezt Radeon HD esetén HA rendesen fel van telepítve minden driver, akkor jobb kattintásra a desktopnál van egy plusz menü, ahol programonként állítható, hogy az integráltra kapcsoljon, a rendes diszkrét VGA-ra és azon belül még állítható több fokozatban, hogy mekkora teljesítménnyel (az aku idő miatt).


Na most azért írtam feltételes módban a rendesen fel van telepítve témát, mert notebooknál ez nem úgy van, hogy ha OS nélkül vettem a gépet, akkor simán letöltöm a drivereket, mint régen ... Radeonokhoz is direkt ahhoz való driver jó csak.


És persze ég világon semmi köze a Bioshoz.

2013. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:

"hiába állítom be az Nvidia vezérlőpultban, hogy mindig a nagy teljesítményűt használja mindig a gyengét érzékeli és ..."


Elvileg akkor valami nagyon el van tolva ott a driverekkel. Bár mondjuk a GT540 se olajozott isten nyila, de Intel HD-nál fényévekkel gyorsabb.

2013. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ugyan ez a problémám !

még mindig nem sikerült megoldani !

volt idő, hogy működött most megint nem jó.

nekem erős tippem, hogy miután lekötöttem a gépet a tv ről, utána kezdte el megint. rettentően idegesítő !

Kérlek titeket ha találtok megoldást írjátok meg nekem : mathyzeus@windowslive.com e-mail címre.

én szerintem az optimus Chip, azaz ami áttvált a teljesítmény érzékelésekor, hogy melyik grafikát használja, keveredhetett meg. vagy megsérült elmozdult a Videókártya....

2013. nov. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!