Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van a böngészőkkel? (többi...

Mi van a böngészőkkel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elegem lett, hogy a Chrome folyton felvitte első indításnál a lemez használatot 100-ra és belassult a gép egy 20mp-ig ezért kipróbáltam nagyon hosszú idő után újra az IE-t és meglepően gyors volt, fele annyi erőforrást használt mint a Chrome. Youtube-nál Chrome-on szokott olyan lenni, hogy feljebb állítom a minőséget és megáll a videó és el sem indul amíg újra nem töltöm az egész weboldalt. Örültem amikor rájöttem, hogy IE-n nincs ilyen. Viszont az tűnt fel, hogy valahogy más a kép amit kapok Chrome-on és más IE-n amikor YouTube videót nézek. Egymás mellé raktam egy 4k videót és képen jól látszik, hogy teljesen más. Ez hogyan lehet?

Kép:

[link]


Igen, mind a két videó eredeti minőségre van állítva.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 22. 00:45
 1/9 A kérdező kommentje:

Jah és Chrome-on a videó "lefagyás" nem a gép hibája és nem is az internet sebességgé.

Gépem: i7 3612qm, 8GB RAM, HD 8750M 2GB

Internetem: 40/20Mbps

2013. szept. 22. 00:48
 2/9 anonim ***** válasza:

Az összes Internet Explorer-ben súlyos biztonsági rés tátong. Nincs javítva. Én nem is használom.

[link]


Google Chrome WOT és Adblock Plus kiegészítőkkel, stabil fizetős védelemmel, naponta lefuttatott Ccleanerrel nem okoz semmi gondot, az igaz, hogy hipernetem van.

2013. szept. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy a mikroszoft fizet a tecsőnek, hogy IE-en jobb legyen a kép, vagy te nyomtál PS-pal egy adag blurt a jobboldalira.
2013. szept. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én így most ránézésre arra tippelek, hogy az IE nem tud annyi színt; Chromenál jobbak az átmenetek, nekem úgy tűnik.
2013. szept. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*vagy valahogy az IE több fényt ad hozzá

:)

2013. szept. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 levis56 ***** válasza:
100%
Lehet hogy a Flash Player másik verzió,a Chrome beépített lejátszót használ míg az IE-hez külön kell telepíteni.
2013. szept. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

levis56

Nekem nem kellett IE-hez sem külön letölteni, lejátszotta a videókat alapból (vagy a háttérben leszedte a Flash-t) :)

De azért ez így elég vicces, hogy más böngészőn más képet kapsz...


#3

Pont, hogy az IE-n rosszabb a kép :D És a kép nem szerkesztett.

2013. szept. 22. 11:45
 8/9 levis56 ***** válasza:
Operát használtam a gyenge gépemen,kevés energiát igényel,a turbó gyorsítás révén nagyon gyors, esetleg próbáld ki,kevésbé akadtak a filmek és videók.
2013. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben, kipróbálom.

Köszönöm a válaszaid, mentek a zöldek :)

2013. szept. 22. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!