Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudja normálisan...

Miért nem tudja normálisan megírni a dvd író program a lemezeket?

Figyelt kérdés

Burn4free 4.7-et használok. Ezidáig tökéletesen bevált. Aztán újra le akartam tölteni a netről, de a 6.0-as verzió jött le, Olyan is volt, hogy 4.7-ként volt írva és a 6-os jött le.


Most a 4.7-est használom, és sohasem tudja kiírni normálisan a dvd-ket. Nem tudja beolvasni a dvd író a kíírás után, és írás közben (16x-os), lassan ír és cicegő hangot ad ki közben a dvd író.


Amit eddig használtam 4.7-est sohasem volt az alsó szélén

ilyen download h*lyeségek.


[link]


Viszont az Ashampoo burning studio 6-al 2 perc alatt ráírja a dvd-re a dolgokat.


Miért nem működik akkor a burn4free dvd író program?



2013. szept. 22. 03:29
 1/4 soccerway ***** válasza:
próbáld másik programmal, ha azzal sem jó kezd elromlani az író
2013. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az előző LG dvd írómat kinyírta ez a burn4free program. Mostanában az ashampoot használom, azzal semmi gond.
2013. szept. 22. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt burn4free iro programom de nekem se volt jo. a legjobb iro program amihez nem kell lincec az az anyburn amit ir a dvd lejatszo is lejatsza.
2015. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azert nem mukodik mert egy sz*r program.az anyburn a jo. es ingyenes.
2015. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!