Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Aero-hoz jó a...

Windows 7 Aero-hoz jó a Windows Vistas VGA Driver?

Figyelt kérdés
Találtam Windows 7 Home Basic-hoz jó ötleteket hogy működjön az aero de nem tudom hogy jó-e hozzá a Vistas VGA. Ebben kérem a segítségeteket!
2013. szept. 22. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint a Home Basic-ben nincs Aero, még driverrel sem, pont azért, mert Home Basic. A Home Premium-ban már van.
2013. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

A lényeg hogy ismerje fel vele a kártyát, és a kártya teljesítse a minimum feltételeket az Aero -hoz.

Egyébként az elsőnek igaza van sima Windows 7 Home Basic -en nincs aero! Más: Hogy van neked Home Basic -ed mikor Magyarosságon nem is volt kapható, csak a harmadik világ országaiban? Ha meg a netről szedted le, mint kalóz változatot, miért szívatod vele magad? Miért nem szedsz le komolyabb verziót amiben már van alapból Aero?

2013. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

P.O.C

Bocs de már próbáltam a Professionalon meg a Home Premiumon de mindegyik UGYAN ARRA HIVATKOZOTT: DESKTOP WINDOW MANAGER IS DISABLED! És ez elég idegesítő driver pedig fent volt de egy Windows Vista Home Premiumon viszont sikerült. azután ugyan úgy megpróbáltam mert elvileg Windows 7-ben is ugyanúgy kéne működnie de rá se hederített arra hogy én az aero-t engedélyezni akartam. (Regeditben DWM ott Compostion (1), CompostionPolicy (2), azután CMD run as administrator ott pedig net stop uxsms, net start uxsms, de semmi próbáltam a Personalization panelben a Troubleshoot-ot de az meg arra hivatkozott hogy a DESKTOP WINDOW MANAGER IS DISABLED. Ez vele a baj.

2013. szept. 22. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Click Start (orb).

2. In the Start Search textbox type Services.msc If prompted by the UAC, provide a password or confirmation. Click Continue.

3. Scroll down until you locate the entry that is labeled Desktop Window Manager Session Manager.

4. Right-Click on this service. Select Start from the context menu.

5. Right Click once again on the entry. Select Properties from the context menu.

6. Go to the “General Tab” to change the start up type to Enabled. Click OK.

2013. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!