Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ezt visszacsinálni?

Hogy lehet ezt visszacsinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma reggel amikor beakartam menni az msnbe nem engedett, mert előbb le akart tölteni valami frissítést. Ezt megcsináltam de ez az új 1 sz*r és vissza akarok váltani a régi verziómra. Az új asszem 9.0 lehet vagy nemtudom, azt nem írta ki, a régi meg úgyemlékszem 7.5 volt vagy 8. Vissza lehet állítani valahogy a régire?
2009. nov. 6. 06:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Programok telepítése és törlésében törlöd a frissítést v. rendszer vissza állítás.
2009. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is ez a problémám, egyszer már eljátszotta ezt velem, akkor telepítettem, aztán töröltem ment is két hónapig, de ma megint kidobta..most is ugyanezt csináltam, de már nem hagyja, hogy használjam a 8.5öt, mindig kidobja, hogy le kell töltenem az újat a folytatáshoz..
2009. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!