Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megoldani hogy...

Hogyan tudnám megoldani hogy a régi messenger live-t tudjam továbbra is használni?

Figyelt kérdés

Elkezdett nyaggatni hogy telepítenem kell az újat különben nem tudok bejelentkezni, nekem az új nagyon nem tetszik, nincs se megosztási mappa meg hülyén is néz ki.

Egyszer már megoldottam hogy letöröltem majd újra felraktam, most az se vált be.

Segítsetek légyszi!

[link]


2009. nov. 6. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Zárd be a Messengert.

2. Ctrl-Alt-Del, Feladatkezelő, Folyamatok - keresd a msnmsgr.exe-t. Jobb gomb, folyamatfa bezárása.

3. Keresd meg a telepítési könyvtárban a msnmsgr.exe-t. Jobb klikk rá, tulajdonságok, kompatibilitás - kompatibilitási mód futtatása Windows 2000-hez.

(eredeti leírás: [link] )

Elvileg ennyi.

2009. nov. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, megoldódott!
2009. nov. 6. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahhoz képes, hogy hogy nevezted el a képfájlt, amit feltöltöttél, nem az van rajta.

Már meg is ijedtem, hogy tényleg az lesz rajta, mint a neve. :D

2010. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!