Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Win7 Ultimate x64 SP1-et...

Ha Win7 Ultimate x64 SP1-et telepítek újra Win8-ra, akkor a cuccaim megmaradnak vagy minden letörlődik?

Figyelt kérdés

Ugye aki Vistáról frissített 7-re, annak megmaradtak a dolgai. Miként van ez ha 7-esről váltok 8-ra?


Aki pedig meggyőzne hogy ne, mert a Win8 nem PC-re van és egyebek:

Van egy skin ami teljesen eltűnteti a Metro-t és ugyanolyan kinézetet ad a 8-nak mint amilyen a 7-nek van.


De akkor miért frissítek?

Mert a programok legnagyobb része már optimalizálva van Win8-ra ugyanakkor vannak már olyan programok is (főleg MS) melyek csak 8-ra vannak. Ezen felül gamer vagyok és fórumokon olvastam hogy valamennyivel több teljesítményt képes kihozni a 8.


Aki továbbra is szeretne meggyőzni hogy ne tegyem fel:

Legyen szíves a kérdésre válaszolni!


Köszi!


2013. szept. 22. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha frissítést választasz, akkor meg fognak maradni a dolgok, de én sokkal célszerűbbnek érzem a problémák elkerülése érdekében, hogy tiszta lappal indítsak.
2013. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
...egyébként ha annyit megengedsz a kérdésedre válaszolás után, hogy Windows 8 nem tűnik a legstabilabbnak. Nekem pont ma "halt meg" csak úgy, semmilyen alkalmazást nem tudtam indítani, pár perc után ki is írta, hogy a "Microsoft Windows" nem válaszol. Dreamsparkos (eredeti) Windows, 7 beton stabil volt a gépen.
2013. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!