Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA4 miért nem telepíthető?

GTA4 miért nem telepíthető?

Figyelt kérdés
Van több számítógépem, fel szerettem volna telepíteni 2 re a GTA4 et. nCore -ról lett letöltve, az egyiken simán feltelepült és megy is szépen rajta. Viszont a másikon 2,8% -nál (a felső telepítő csíkon) folyamatosan megáll : "archive corrupted! % NUnarc. Dll returned an error code: -7%n%s" szövegre hivatkozva. Végigjártam már mindent, panaszkodtak rá többen is, de a leírt tanácsokkal sem sikerült megoldani a problémát. Biztosan nem gépigény probléma, egy Core2 Quad Q8300 as gépről lenne szó, 4GB RAM-mal 512- es 256 Bit es kártyával. A hiányzó .dll fájlokkal is próbáltam valamit kezdeni videók, leírások alapján de sehogy sem jött össze a dolog, telepítéskor ugyan úgy error... Próbáltam más vga driverrel, vírusirtóval, az nélkül, oprendszert frissítéssel, és azok nélkül is. Írták, hogy valakinél RAM -ot kellett kicserélni(mert vhogy a RAM volt rossz vagy mi) és jó lett, én is kicseréltem több félére, de nekem ugyan úgy nem jó. A vicc, hogy mindkettő gépen ugyan az az eredeti Win7 van. Ha valaki tudna rá valami magyarázatot, vagy valami segítséget mondani azt nagyon szépen megköszönném.

#GTA4 telepítési problémák
2013. szept. 23. 13:43
 1/2 soccerway ***** válasza:
Azért futtass le egy memtest-et, és ellenőrizd le újra a telepítőt torrenttel, lehet sérült.
2013. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy mivel a másik gépen lett letöltve az nCore-ról, majd először azon lett feltelepítve lehet, hogy vmi gondja lett az ISO fájlnak? Bekapcsoltam az összes fájl megjelenítését, a tulajdonságokat, de tényleg csak ezt az egy ISO fájlt tartalmazza. Megoldásként amint tehetem letöltöm erre a gépre is újból az nCore-ról ezen bejelentkezve, hátha.. A memória tesztet újból lefuttatom, de nem igazán értem, hogy az miként befolyásolhatja hisz nem egy darab van benne, minden mást tökéletesen végez. És sokan írták, hogy vadi új gépnél kellett cserélniük (tudom az, hogy új nem jelent semmit, hisz attól még lehet a RAM-mal is probléma) csak sajnos ennyire mélyen tervezési szinten nem értek hozzá, és számomra ez rejtély. Köszi a segítséget.
2013. szept. 23. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!