Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sajnos nem tudom letölteni az...

Sajnos nem tudom letölteni az origint. Probáltam operán internet expoleren és cromon is. Tesom gépén sikerült. Leszedtem (nála jó az origin) az instal exét de most meg frissitési hiba és ugyan ott jukadok ki. mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
ja és régebben probátam (persze nem indult el) tört simcity vel játszani és ott kellet origint is törten használni, ez számit valamit? Ilyen házi origin szervert kellet csinálni vagy hasonló. Bármilyen segítséget szívesen fogadok, most vettem bf3 alap csomagot és nem tudok semmit kezdeni vele origin nélkül :/

2013. szept. 23. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem írtál kb semmit, úgyhogy nem lehet segíteni.

Kamu origin bekavarhatott, olcsó a letöltött játék, igaz?

2013. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hali

igen sajnos lehet.

de letöltöm és kiprobálom megvétel elött, ezt midnig igy csinálom minden játéknál. multi a kedvencem, és mindig veszek eredetit hozzá.

de ha nincs demo, se tört amin proba játékot csináljak. akkor nem merem megvenni.


valaki tudna segíteni hogy tudom átnézni a gépemet hogy teljesen töröljem a zavaro fileokat pl tört origin maradványok ha létezik ilyen.


vagy ujra telepítés megoldaná?

2013. szept. 23. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Újratelepítés a tuti.
2013. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezzel szedd le az origint : [link]

Alaposan kitakarít. Nekem ugyanez volt a gondom, kb. 2 hete vettem meg a BF3-at, és sehogy sem akarta telepíteni az origint. Letöltöttem külön, és nem engedtem hogy frissítsen.Ezzel megoldódott.

2013. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!