Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepíteni szerettem volna...

Telepíteni szerettem volna egy játék programot:elindítom a telepítöt, -ezt az üzenetet kapom: Error creating process C:\users\Pc\appdata\local\temp\ixp000. tmp\10431_-1. exe . Reason c:\windows\system32\advpack. Dll valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg fertőzött az advpack.dll fájlod. Irts vírust!
2009. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Virus kizárt kapersky nod32 nem jelzett.

Ilyen problémával nem találkoztam még.

2009. nov. 6. 12:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Kaspersky is fent van, meg a nod is?


Ügyes.

2009. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Külön lett leellenörizve barátom.külön..ezt el sem tudtad volna így képzelni igaz?csak egyben: "ügyes" ...

Nem a véleményedet kérdeztem,hanem a segítségedet kértem.Ha nem tudsz valami hasznavehető dologgal szolgálni,ne szólj hozzá...rendben?Remélem meg tudtunk ebben állapodni.

2009. nov. 6. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Az a barátod, akivel együtt őrzöd a birkákat, meg akivel egyidős vagy öregem.


Megállapodtunk.

2009. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

:-) háháháh

Tudtam hogy csak ennyivel tudsz szolgálni.

2009. nov. 7. 11:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi jár, tudod.
2009. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
te figyelj csak,nem vagyok szemét típus.EGYÁLTALÁN.de föleg nem az akinek csak a gép mögül nagy a pofája,nem 14 éves takony vagyok.én feltettem egy kérdést.válasz helyett egy véleményt kaptam.egy rendszerre nem vagyok hülye 2 v.irtót feltenni.külön ellenöriztem.mért nem tudtad ezt ilyen formában elképzelni?csak olyanban hogy egyszerre.és ezt nem tudva elöre kijelented,"gratulálok.persze feljebb áll nekem.GONDOLKODJ már.én nem feleselni akarok meg visszaugatni.de ugy jön le hogy még milyen jogon beszélek vissza.ezt nem én kezdeményeztem.ennek a gép mögüli fikázásnak semmi értelme.én egy megoldást kerestem itt a gondomra.
2009. nov. 7. 12:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne rongálj már bzmeg. Nem 14 éves takony vagy? Hanem? 24 éves takony? Pont lesz@rom, hogy hány éves vagy, elég, hogy látom: mást se csinálsz, csak fosod a szót a monitor mögül.


Rohadtul nem derült ki, párhuzamosan futtatsz-e két vírusírtót, amelyek alapvetően(!) és hagyományos esetben memóriarezidensek. Ez akár probléma is lehetne, amire az én válaszomból asszociálhattál volna is. De nem, te nekiállsz puffogni, mint egy elkényeztetett hiszis k*rva.

2009. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na tudod ki vitatkozik veled?A te hisztis ku.va édes ...Ezt nem gondoltam volna hogy ilyen gyöpös agyu tapló vagy.Elégegy meg az igazaddal pajtás.Boldogulj az igazaddal patkány.
2009. nov. 7. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!