Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Xp Sp3 32bit rendszerr...

Windows Xp Sp3 32bit rendszerre milyen vírusirtót használjak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom, nem a legújabb operációs rendszer, de ez van. Nemrégiben lett újra telepitve és a Microsoft Security Essentials nevű programot használtam, de nagyon lelassította a gépem ezért megint újra kellet rakni :( Mert hiába töröltem le ugyan olyan lassú maradt... Próbáltam az Avast-ot de az se volt jobb :/ félek, hogy egyik se lesz jó... javaslat!? melyik programot használjam?

2013. szept. 23. 20:25
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
A válasz inkább attól függ milyen erős a konfigod (processzor, RAM, stb), nem pedig az operációs rendszertől. Ha már az MSE is belassítja nem lehet valami gyors.
2013. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De eddig az volt rajta... Semmi baj nem volt vele csak most
2013. szept. 23. 20:29
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Uncsitesómék is MSE volt hitetlenül szar gépükön (AMD AthlonXP @1,8 Ghz, 512 MB DDR, Ati 9600XT) úgy belassította a gépet, hogy használatlan volt. Felraktam nekik a legrégebbi NOD32 -t, amin még van támogatás a 3.0 -t. Észre sem vehető, hogy fut rajta.
2013. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor inkább 4-es nod-ot.

3-as annyira se véd mint a 4-es..

2013. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Panda cloud.
2013. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!