Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus A54H laptop, Driver...

Asus A54H laptop, Driver cd-hez keresel linket, vagy ha valaki feltudná nekem tölteni CD képben ingyenes helyre?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 00:29
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:

Ami a gyártó oldalán fent van, az miért nem jó ?


[link]


Válassz op-rendszer (lehetőleg azt,amelyik a gépeden van) és töltsd le a drivereket.

2013. szept. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Olyat nem fogsz találni. Amúgy sem divat a Laptop gyártóknál, hogy driver CD -t mellékeljenek környezetvédelmi okokra hivatkozva. Mondjuk az Asus ez alól kivétel, mert ő még mindig mellékel. De nem valami jó, mert rengetegszer újraindítja a gépet telepítés közbe és sok marhaságot felrak, amire az átlag felhasználónak semmi szüksége nincs, és csak lassítják a masinát.

A honlapon meg megtalálod a driverek legfrissebb változatát így stabilabb drivereket kapsz, amik jobban kihasználják a géped képességeit, magad döntöd el mit telepítesz és mit nem. Ha meg minden áron driver CD fogod és letöltöd őket egyesével és kiírod egy CD -re. Probléma megoldva.

2013. szept. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi megtaláltam , jobban szerettem igy ,mert egyszerre felteszi amit kiválasztok ,
2013. szept. 26. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!