Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen megoldás távoli...

Létezik ilyen megoldás távoli asztalhoz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van olyan, hogy távoli asztal. Arra lennék kíváncsi, hogy azt meglehet-e csinálni, hogy több felhasználói fiókot hozunk létre a Windows-ban (ezt meglehet) és mindenki a saját felhasználói fiókján keresztül lép be és mindenki a "távoli asztalt" használja.


Tehát a gép mindenki bejelentkezik egy másik számítógépen a távoli asztal segítségével, de mindenki a saját felhasználói fiókján belül használja a gépet.


Lehetséges, hogy egyszerre több felhasználó is be van jelentkezve és mindegyik távoli asztalról?



2013. szept. 25. 18:11
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
100%
Lehet, de csak Szerver Windows -al. Normál Desktop Windowsnál egyszerre csak 1 felhasználó tud dolgozni.
2013. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Amúgy ehhez már hardverileg erősebb gép kell?
2013. szept. 25. 18:27
 3/4 coopper ***** válasza:

Üdv.


Igen igy igaz normál windows esetén 1 felhasználó tud csak dolgozni, de mint minden mást ezt is meg lehet kerülni.


(Azt nem tudom, hogy üzlet-e a dolog, és hogy mennyiben tér el a szerver programja a normál windows programjátol és hogy miért épitették be az 1 felhasználós korlátot a windowsokba, DE! a módszer illegális! A licence nem ad lehetőséget ilyenre - egy időben egy felhasználó használhatja csak a gépet).


Kulcsszó : Termsrv.dll Patch


pl. : [link]


Univerzális Termsrv patch : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Mindkettőtöknek.
2013. szept. 25. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!