Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért indul angolul a Total...

Miért indul angolul a Total Commander, ha gyorsbillentyűvel indítom?

Figyelt kérdés

Windows XP-n beállítottam a Total Commanderhez egy gyorsbillentyűt, és ha azzal indítom, akkor magyar helyett angolul jelenik meg, és nem is működik minden funkció. Az ikonjára kattinva viszont magyar, és jól működik.

Ez miért lehet?



2013. szept. 26. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra. Szerintem valami hivatkozási probléma állhat a háttérben. Vagy más indítófájlt hív meg a bill. parancs, vagy valami paraméterátadás hiányzik, vagy ki tudja.
2013. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van! A billentyűparancsot a menüben lévő ikonhoz állítottam be, amiről most kiderült, hogy nem is Total Commander, hanem valami ősi Windows Commander. A gyorsindítón lévő ikon meg TC. :))


A menübe most a TC hivatkozását tettem, és beállítottam megint a gyorsbillentyűt, csak az meg most nem működik. Lehet, hogy egy újraindítás után fog csak?

2013. szept. 26. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!