Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen kocsikat milyen programm...

Ilyen kocsikat milyen programmal lehetne készíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már régóta nézem az ilyen képeket: [link]

És mindig azon gondokoztam milyen programmal tudnám az ilyen autókat elkészíteni?Nos nemrég rákerestem googlen de sajnos nem találtam megfelelőt.


Szóval szeretném a segítségeteket kérni hogy milyen programmal tudnák hasonló kociskat elkészíteni.

Nem baj ha nehéz másnem megtanulom. :)


Eéőre is köszönöm a választ adóknak. :D



2013. szept. 27. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

3ds max vagy Maya, Cinema 4D, Blender...

Én csak a 3Ds max design-t használom, már kb 3 éve, de még nem vagyok benne túl jó. Amúgy nem olyan nehéz egy kocsit lemodellezni, csak irtó sokáig tart - legalábbis nekem, úgyhogy én a projektjeimet általában előre elkészített modellekkel készítem el.

2013. szept. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Autodesk?

Egyébként 3d tervező programra keress rá.


De egyébként egyik programmal sem fogsz tudni ilyet készíteni néhány nap alatt, még akkor sem ha szépen rajzolsz.

2013. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

A felsoroltakból a Blender ingyenes, már le is töltheted:

[link]


Indulásként nézz meg néhány témához tartozó oldalt:

[link]


Gyakorlásként sok helyről tölthetsz le modelleket, például innét:

[link]

(A Blender sok egyéb formátumot képes importálni. A C4D és MAX formátumot történetesen nem, de például a 3DS, OBJ, LWO fájlokkal nem szokott gond lenni).


Az általad linkelthez hasonló dögös képeknek a puszta modellezésen túl egyéb trükkjei is vannak: A renderelés minősége, a HDR-fotókkal való világítás, a tükröződések rafinált kezelése, a kamera látószöge és elhelyezkedése, stb. Ezért ne lepődj meg azon, ha a modellek a te képeiden sokkal kevesebbet mutatnak -- nem a program a rossz, hanem ezt a részét külön is ki kell tanulnod. A Blender erre ugyanúgy alkalmas, mint a többi, tehát kalandra fel! Ha kisebb dolgokban elakadsz, talán tudok segíteni.

2013. szept. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!