Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sürgős! Milyen videoszerkesztő...

Sürgős! Milyen videoszerkesztő programot ajánlotok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nekem olyan program kellene, hogy több videóból egyet tudjak csinálni és meg is tudjam vágni a videókat. Valami komolyabb program kellene amivel jól megtudnám csinálni és viszonylag gyorsan kellene. :) Előre is köszi

2013. szept. 27. 18:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és legyenek benne jó effektek is :)
2013. szept. 27. 18:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Sony Vegas Pro. [link]
2013. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És valami ingyenes?
2013. szept. 27. 19:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudok, de letöltöd a Trial-t, aztán légy kreatív. TPB stb... ;)
2013. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem ismerem, de tegyél egy próbát: [link]
2013. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Leszedtem egy ilyen Sony Vegas-t, de azt írja ki, hogy nem kompatibilis a windows verziójával. Am win7- van a gépemen
2013. szept. 27. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Vegas Pro 12 system requirements

---------------------------------

Microsoft’« Windows Vista’« 64-bit SP2, Windows 7 64-bit, or Windows’« 8 64-bit operating system

2 GHz processor (multicore or multiprocessor CPU recommended for HD or stereoscopic 3D)

500 MB hard-disk space for program installation

4 GB RAM (8 GB recommended)

OHCI-compatible IEEE-1394DV card (for DV and HDV capture and print-to-tape)

USB 2.0 connection (for importing from AVCHD, XDCAM EX, NXCAM, or DVD camcorders)

512 MB GPU memory

Windows-compatible sound card

DVD-ROM drive (for installation from a DVD only)

Supported CD-recordable drive (for CD burning only)

Supported DVD-R/-RW/+R/+RW (for DVD burning only)

Supported BD-R/-RE drive (for Blu-ray DiscΓäó burning only)

Microsoft .NET Framework 3.51 (included on application disc)

Apple’« QuickTime’« 7.1.6 or later for reading and writing QuickTime files

Internet Connection (for Gracenote MusicID Service)

GPU-accelerated video processing and rendering require an OpenCLΓäó-supported NVIDIA’«, AMD/ATIΓäó, or Intel’«



Azért vannak itt rendszerkövetelmények. Próbáld meg a másikat, hátha szerényebb az étvágya.

2013. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon megy egyik sem, a windows movie markkal próbáltam meg csinálni, mert eddig azzal csináltam az ilyeneket, de most amikor be akarom rakni az effekteket akkor lefagy és kilép mi lehet a baja? :O
2013. szept. 28. 14:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi lehet a baj. Talán az, hogy az ilyen műveletekhez viszonylag erős pc-re van szükség. Többmagos proci, min. 4 giga ram, és talán 64 bit-es rendszer. Nem tudom, hogy milyen a pc-d, de nekem a Vegas Pro zökkenőmentesen elvégez bármilyen műveletet (i7-es proci, 8 giga ram, 1 giga nvidia). Javaslom, hogy keress valami egyszerűbb, kisebb erőforrás igényű szoftvert. Vagy tegyél ki új kérdést és írd bele, hogy milyen pc-re kellene, hátha valaki más tud ebben segíteni.
2013. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!