Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a neve a Youtube-on annak...

Mi a neve a Youtube-on annak a kis ablaknak, amire, ha az egérrel rámutatok, azonnal kicsiben megjelenik az kép, ahová az egér mutat, függetlenül attól, hogy a film éppen hol tart?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert a gépemen évek óta KMPlayer média lejátszót használok. Nemrég töltöttem le egy újabb verziót, amiben szintén benne van ez a kicsi - mondhatnám: látványablak -, ami nagyon jó, mert ezzel könnyedén megtalálom azt a pontot a filmben, amit éppen keresek. A problémám viszont az, hogy ez által megbolondult a KMPlayer és nem játsza le a x264 (MP4)-es formátumokat. Hang van kép viszont nincs. Eddig simán lejátszott minden formátumot, de amióta ráklikkeltem az automatikus frissítésre és a vírusirtóm is elkezdett visítani, töröltem. Viszont a törlés, majd egy biztonságos újratelepítés után nem jött alul a kis ablak, miután rátelepítettem egy fejlettebb verziót, mire visszajött a kis ablak, de azóta nem játsza le sem az MP4-et, se az MKV-t. Ha valaki tud ebben segíteni, azt nagyon megköszönöm.

#youtube lenti kisablaka #kmplayer kisablaka #x264 miért nem megy
2013. szept. 28. 05:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet valami codec pack kéne előbb, nem tudom a preview window-nak mi köze ehhez.
2013. szept. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Szóval akkor preview window a neve? Egyébként K-Lite Mega Kodecpack Mega van telepítve a gépemen.
2013. szept. 28. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
"preview image" inkább, rosszul írtam, hogy window.
2013. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!