Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi véleményetek a Fifa 14-ről?...

Davyd921 kérdése:

Mi véleményetek a Fifa 14-ről? (az írjon akinek meg van és játszot már vele legalább 2 órát )

Figyelt kérdés
Valamit fejlesztettek rajta vagy ugyan olyan mint Fifa 13 mert olvastam én mindent hogy ez nem lesz benne az nem lesz benne elegem van

2013. szept. 28. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
hu hat sokkal tobb mint ket orat jatszotam es szaszor jobb mint a 13 es sokk az ujitas is benne meg leegyszerusodott a menedzser mod meg stb mar ugy ertem a jatekosok varsalasanal hat most nem fogok neked annyit irni amenyi ujdonsag van bennr meg mi mas de ha nagyon eredekel akkor nezz fel a fifa hungary ra ott talasz rolla jo par dolgot en is ott olvastam amig meg nem hosztak de en mondjuk rendeltem
2013. szept. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gele19 válasza:

Egy rakás fos. Ezt annak a tükrében mondom hogy évek óta játszom a fifa sorozatokkal, a 13-ban mindent megnyertem (offline-online). A legnagyobb bajom a játékosok reakciójával van, ahogy fordulnak...

Lehet hogy ezzel elérték hogy ne legyenek 8-8 gólos meccsek de milyen áron, úgy fordul meg Rooney a labdával mint egy kamion. A gép intelligenciája a leseknél borzalmas, a menü tiszta lag, soroljam még? Maradok a 13-nál az nekem majdnem a tökély volt, (persze online ott is van rendesen lag de ez meg az ea szerverek hibája) A 14 egyszerűen pénzlehúzás

2013. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!