Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaptam 1 2008-as xbox360-at,...

Kaptam 1 2008-as xbox360-at, az optikai drive lett flash-elve, a kérdés az, hogy a 2008-ban megjelent (és gondolom korábbi) játékokon kívül, melyek azok, amiket még sikerrel kiírhatok, és játszhatok?

Figyelt kérdés
Időintervallumra vagyok kíváncsi (2008-? ), az alkalmazott flashelés típusától függően ami 2008-ban lett végrehajtva. (csak az Lt2-es XGD2 game-k? ) Tehát tulajdonképpen az Xbox 360 hack-elés történelme az amivel nem vagyok tisztában. THX.
2013. szept. 28. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Legyen bármennyire is régi egy xbox 360 az mindig is az marad és azon simán elfutna még a GTA 5 is csak vagy megveszed eredetibe vagy a legfrissebb flash-t teszed rá, asszem valami 3 as változat kell és akkor már a mostanában megjelent játékok is elketyegnek rajta. De nem ártana aha átnézeted rajta a hűtést meg ki is takaríttatod nehogy 3 led gondod legyne mert az 10 ezrekbe kerül mire helyrerakják.
2013. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!