Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítő a végén...

Windows 7 telepítő a végén újraindul, mit tegyek? Nagyon sürgős, nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kiirja hogy telepítés befejezése, és újraindul... és kezdi előről.. már megcsináltam, hogy a HDD(SATA......) legyen az 1. a bootolasnal, de ha ezt beallitom, akkor is a telepites indul el, csak kiirja ezt a hibaüzenetet: "A számítógép váratlanul újraindult, vagy váratlan hibát észlelt. A Windows telepítését nem lehet folytatni. A Windows telepítéséhez az "OK" gombra kattintva indítsa újra a számítógépet és indítsa újra a telepítést. "


MIT TEGYEK?



2013. szept. 28. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez normális. Nekem vagy 20-30 szor újraindul. Mindig feltesz valami drivert , hagy úgy akár egy órán keresztül is.
2013. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látom nem tiszta miről beszélek.. USBről szeretnék újrainstallálni a Windows7et.. nem különböző progikat.. hanem magát a Windows 7et
2013. szept. 28. 16:01
 3/7 levis56 ***** válasza:
49%
Használj másik telepítő lemezt.
2013. szept. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de pedig azzal a programmal irtam meg, amelyikkel ki lehet irni az isokat dvd-re vagy pendrivera.. van egy ilyen külön program... akkor hogy lehetséges, hogy hibás a telepítő?
2013. szept. 28. 16:10
 5/7 levis56 ***** válasza:
49%
Jártam már úgy hogy hibás volt az ISO fájl a telepítés közben kiírta a hibaüzenetet,másik ISO-t kellett kiírni képfájlba.
2013. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megoldódott!!!

1. lépés: kiírtam USB-re, a programmal..

2. lépés: beléptem a biosba, beállitottam hogy a First Boot Device a pendrive legyen.

3. lépés: feltelepítettem.

4. lépés: Telepítés végén, mikor újraindul, nem hagytam hogy elinduljon a telepités újra, hanem beléptem rögtön a biosba az újrainditáskor, és beállítottam mindent az alapértelmezettre.

5. lépés: mikor újraindul, vársz hogy fejezze be a telepítést, és tádáám, kb 5-10 perc múlva beindul a frissen telepített Windows.

2013. szept. 28. 16:53
 7/7 levis56 ***** válasza:
49%
Örülök hogy megoldódott a problémád.
2013. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!