Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az első problémám az lenne,...

Az első problémám az lenne, miért nem tudok google chrome-ot telepíteni? A régi chrome felmegy, de az új nem. Így nem tudok hozzáférni az elmentett könyvjelzőimhez.

Figyelt kérdés

Vagyis hozzá férek már,mert exportáltam,de a retkes sza..ért nem megy fel az újabb chrome?Elkezdi telepíteni,és ott kiakad.Tölt tölt tölt tölt....és ennyi.Nagyon pipa vagyok már rá!!!!

A másik:Hogy kell leszedni facebook-rol ezt a tetves új oldalsávot? [link]


Nagyon megköszönném a segítségeket! Köszönöm szépen előre is.



2013. szept. 28. 19:26
1 2
 11/15 P.O.C. ***** válasza:

Sajnos hasonló tapasztalataim vannak a Comodo terméketekkel kapcsolatban, mint a kérdezőnek. :(

Nekem a telepítését követően a következő újraindításnál már a rendszer se indult még csökkentett módba se, mert kitörölt valami fontos rendszer fájlt. Nem lehetett semmi se vírusos, mert friss telepítés volt MSDN -es lemezről, nem pedig holmi pistike edisön.

Lehet hogy ingyen van, de sz*rt sem ér. Más ingyenes termékek talán kevésbé hatékonyak és gyorsak, de legalább nem kártékonyak. Comodo helyett talán még az is biztonságosabb, ha semmit sem telepít az ember, és hagyja, hogy a hackerek zombit csináljanak a gépéből.

2013. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Itt van egy 30 napos próbaverzió, havonta újságkóddal ingyenesen. Ez sokkal jobb.

[link]

2013. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok (Laja).

A Comodo Internet Security tört Windows-ra nem telepíthető. Nekem is hasonlók vele a tapasztalataim.

2013. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 P.O.C. ***** válasza:
Nem tört Windows volt, hanem mennyiségi licences MSDN Windows XP Pro. Semmilyen törés anti WGA, loader, vagy egyéb szarság nem volt benne.
2013. okt. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Lassan 2 éve nincs semilyen vírusírtó a gépemen,és semmi baja nincs.Gyári XP 3 van rajta.Havonta átnézem registry cleaner-erel,spyboot-al,avast-al,advanced system care-el.

A lényeg hogy a problémámat megoldotta egy újra telepítés,köszönöm szépen a segítséget,és a hasznos válaszokat.(van avastom,1 éves licence-el ha kell valakinek pw-be)

2013. okt. 4. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!