Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Viber-en. Ami asztali PC. -n...

Kárpáthy István kérdése:

Viber-en. Ami asztali PC. -n telepített ( Windows7), lehet több felhasználó telefonszámot is megadni (lépkedni köztük), hol ezzel, hol azzal a számmal használni a programot? , És/vagy hol lehet törölni a jelenlegit, majd megadni másikat?

Figyelt kérdés

#beállítás #telepítés #Viber #PC-n. #Több telefon szám
2013. szept. 28. 19:32
 1/6 nikoletta83 válasza:
én is próbáltam már de nem lehet (gondolom úgy szeretnéd ahogy a böngészöknél is lehet mindböl külön facebookba belépni pl) sajnos ha több telót akarsz regelni mindig deaktiválni kell a profilt és törölni a progit.majd újra aktiválni mindent kódokkal stb szokásos intalláció.
2013. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nikoletta83 válasza:
bocsánat nem telót regelsz hanem sim telszámot,rosszul irtam
2013. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ " Nikoletta83 " ! -Ettől féltem. Sejtettem, hogy teljesen meg kell szüntetnem az éppen regisztrál(használt) számot és újra regisztrálni másikat.

Ez életszerütlen.... , Sajna. Remélhetőleg dolgoznak rajta az informatikusok.

2013. okt. 10. 10:26
 4/6 nikoletta83 válasza:
Talán még azt lehet megpróbálni h dualsim-es telefonnal működik e ez a lehetőség.Habár ha egyszerre szeretnéd használni a kettőt,kicsit fárasztó ki-be kapcsolgatni a telót
2013. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy dual-sim es. telefonkészülék önmaga tökéletesen kezeli külön-külön a két számot/sim-et. ami épp benne van hívás fogadásra, indításra, sms, stb.. De a Viber mint program nekem úgy tűnik nem képes erre, ha telepített gépen, laptopon, tableten, ha mobil telón fut, mindegy.

-Ha valaki tudja, hogy lehetséges több számmal is egy adott készüléken futó Viber progival bűvészkedni tegye meg, hogy leírja. Kööszííí.

2013. okt. 12. 09:24
 6/6 nikoletta83 válasza:
Bármire fel tudod telepiteni egy számmal,gondolom ezt tudod nekem 2 asztalira,1 telóra 1 laptopra van telepitve a saját számommal.de egy telóra egy számmal tudsz csak regizni kiváncsiságképpen kipróbáltam de nem lehet több számot használni.
2013. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!