Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp telepités ára?

Windows xp telepités ára?

Figyelt kérdés

Holnap megyek egy gépre feltelepiteni a Windows XP -?

Menyi szakszerű elkérni?

Menyi pénzért szokás telepiteni?



2013. szept. 29. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk, (Nyíregyháza) 3-5 ezret szoktat kérni. Természetesen ez hivatalos. Mármint a telepítés! :)
2013. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Wow, én ingyen szoktam.....
2013. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Naná. Én is ingyen szoktam magamnak, de ez a kérdezőt egy kicsit sem érdekli. :)
2013. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kispofa, mekkorát nevettem! :D

Elképzeltem magam miután a rendszerem újratelepítése után kifizetem magamat :DDD


Na de félre a tréfát. Barátaimnak, ismerősnek is ingyen telepítek.

Pénzért csak úgy telepítenék ha számlát is tudnék adni...

A NAV nem alszik....

2013. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-2 ezret elkérhetsz tőle, de többet nem nagyon illik, mert kb. 3 ezerért a pc-s boltba is feltelepítik.
2013. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Itt vagyok csak zuhanyoztam!

Kösszi a válaszókat , hát én idegenhez megyek szóval hülyeség lenne ingyen telepiteni én 1500Ft-ra gondoltam. Pont korrekt, hát barátnak kevés embert mondhatok szóval olyan barátnak nyilvánvalóan nem telepitek akki folyton fikázz és beszól nekem.

2013. szept. 29. 19:00
 7/8 Lajos54 ***** válasza:
100%

Néhány (esetleg nem is túl közeli) ismerősnek már telepítettem én is újra a gépét. De csak olyanoknak, akinek megvolt az eredeti telepítő lemeze.

Igaz, volt olyan, aki csodálkozva kérdezte: "Hát az honnét lenne? Nincs olyanod, amit fel tudsz rakni?" Természetesen az ilyen esetben nem csináltam semmit.

Viszont soha nem szoktam érte kérni semmit. Bár azért valahogyan mindig meghálálták (némi ital, vagy hasonlók).

Idegennek viszont nem vállalom el, mivel számlát én sem tudnék adni, későbbi problémákra viszont semmi szükségem.

És mielőtt valaki azt mondaná, hogy túlzottan óvatos vagyok: mindig vannak irigy, vagy rossz indulatú emberek, egyik barátomat is hasonló tevékenység miatt feljelentették.

Amúgy hivatalos szervizek, legalábbis én úgy tudom, óradíj alapján számítják ki a fizetendő díjat, kivétel, ha új, általuk összeállított gépről van szó.

2013. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem kösszi a választ! :)
2013. szept. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!