Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA San Andreas törlése?

GTA San Andreas törlése?

Figyelt kérdés

Nem tudom törölni a gépemről a játékot. Rá megyek a vezérlőpultra és onnan akarom törölni de mikor törölném felugrik 1 kis ablak ezzel a szöveggel 'Probléma merült fel a következő indításkor:C:/PROGRA~2/COMMON~1/INSTAL~1/PROFES~1/RunTime/10/50/Intel32/Ctor.dll


A megadott modul nem található'


már ahova telepítettem a játékot onnan is ki töröltem mappástól, de véglegesen nem tudom!ha újra akarom telepíteni akkor azt sem lehet!nem engedni, mert gondolom én a játék fent van a gépen csak a többi nekem már kínai


2013. szept. 30. 16:05
 1/4 anonim válasza:
Letöltött vagy megvásárolt, ha megvásárolt akkor CD-s, vagy valami letöltős oldalon vetted pl.steam ????
2013. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom minek akarod törölni. de szerintem ha nincs meg az eredeti lemez, akkor töltsd le iso formátumban, és az ott lévő eltávolítást válaszd. ha ez sem jön be, akkor telepitsd ujra a játékot és ugy töröld le
2013. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
letöltöttem, de eddig soha nem csinált ilyet, pedig már egy pár éve játszom vele
2013. szept. 30. 16:09
 4/4 A kérdező kommentje:
de addig nemis engedi telepíteni, mert ezt írja ki amit le is írtam
2013. szept. 30. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!