Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó videó vágóprogramok...

Ricsi15hun kérdése:

Milyen jó videó vágóprogramok vannak?

Figyelt kérdés
Nem, tudom mik a jók és mik nem. Nekem már volt a sony vegas de ott az volt a baj hogy mire a rendererlésre került a sor akkor kiválasztottam kb az összeset kipróbáltam de nem jó mert a gépet 100%-on futatja + vagy órákat tölt. De nem tudom a többit, ezért kérnék segítséget valami olyan videó vágót ahol nem vágja sokáig nem tart sokáig a render és könnyü letölteni. Előre is kössz!! ( a helyes írásí hibákért bocsi)

2013. szept. 30. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy jó minőségű videóra ne hidd h fél perc alatt rendereli a vegas pro meg azért hülyéskedett, mert nem volt beállítva rendesen a rendering. Én After effects-et használok, ami jóval profibb program. A lényeg, hogy a renderelésnél állísd best settings-re és a fájlformátumot pedig h264 féle formátumra (ez mp4 lesz de nem olyan mint a sima mp4, jobb lesz)
2013. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzuk, hogy csak ingyenes vagy van pénzed rá és küldjek fizetős programokat is...Aztán mire szeretnéd használni?Pl effektezésre ott van az After effects,de ha csak vágásra kell bármilyen ingyenes program megteszi.


Fizetős Programok:

After Effects

Premiere Pro

Final cut pro (csak Mac-re)

Sony Vegas

Hitfilm PRo

Ingyenes:

Hitfilm 2017 Express

Blender

DAvinci resolve

videopad

2017. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!