Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program kell a 3D...

Szabad Szellem kérdése:

Milyen program kell a 3D animáláshoz?

Figyelt kérdés
Játszom egy játékkal, nem tudom, hogy ismeritek-e, Team Fortress 2. Lehet fegyvereket és pályákat csinálni és beküldeni a játékgyártónak. Ők ha jónak találják akkor beleteszik a játékba és én is profitálok belőle. De nem nagyon tudom, hogy hogyan lehet egy ilyet csinálni. Ehhez keresek programot.
2013. szept. 30. 18:05
 1/2 tabaki ***** válasza:
100%

Nem ismerem a játékot, de itt írnak róla:

[link]


Ezeket a szoftvereket ajánlják hozzá:

Maya (models, textures, skeletons, morphs, animation)

Photoshop (textures)

Zbrush (detail models, morphs and textures)

3Dcoat (models and textures)

Mudbox (models and textures)

Wings3D (models only, but it’s free)

Modo (models and textures)

3DS-Max (models, textures, skeletons, morphs, animation)

XSI (models, textures, skeletons, morphs, animation)


A Wings3D kivételével mind jó húzós árú, fizetős. A mellékelt szereplőcsomagban viszont csupa .OBJ fájl van, ezt az ingyenes Blenderrel is tudod olvasni-írni. Mindenesetre, ha még eddig ilyet nem csináltál, kösd föl jól a pantallót, néhány hónapba minimum beletelik, hogy beleszokjál bármelyik modellezőprogram kellően laza kezelésébe.

2013. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Remélem h sikerül!
2013. okt. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!