Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xboxon szeretnék fifába...

Fifa1950 kérdése:

Xboxon szeretnék fifába magyar csapatokkal ( hsp ) játszani . Valahogy meglehet oldani hogy rátelepíteni a hsp-t a gépre és úgy a játékba vagy valami? , mert flash-elt a gép így creation centre számomra nem elérhető

Figyelt kérdés
fifa ,hsp , flash , xbox, magyar

2013. szept. 30. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
hat aszt ugy meglehet hgy a fifaba belerakod a packat amibe magyar csapatok vanak es persze eszt a gepen megcsinalod asztan meg atirod xboxra es kesz na aszt mar ne kerdezd hogy milkyen fajlokat meg mappakat kel feltenni mert aszt mar nem tudom vagyis csak tudtam de neten fen van
2013. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké :) nem tudnál küldeni egy linket erről esetleg ( hogy - hogy s mint vannak ezek a dolgok ) ? köszi
2013. okt. 1. 20:20
 3/3 anonim válasza:

Most ugye 2015-ben MÉG a HSP csak PC-re van. De idővel jön PS3-ra PS4-re és XBOX 360-ra meg XBOXONE-ra is.

Megkérdeztem tőlük!

2015. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!