Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Böngészés közben miért akadozi...

Böngészés közben miért akadozik a zene, ha hallgatom?

Figyelt kérdés

Chrome böngészőt használok és mikor több ablakot megnyitok (3-nál több), akkor akadozik a zene az AIMP lejátszóban vagy Winampban. Elöször azt hittem, hogy hang driver hiba, de nem.. Újra telepítettem, de semmi változás.

A program hardware igényeit kielégiti a gép (Asus k55v modell, i7, 8 gb ram..)

Bármilyen tanácsot szivesen fogadok!!



2013. szept. 30. 22:13
 1/4 kaligula3741 ***** válasza:

Akadozni akkor szokott, ha kevés a Ram (látom nálad nem probléma) vagy gyenge a proci. (ez se)

Gondolom ebbe az Asus laptopodban van egy jó kis videókártya is (ha nincs lehet azért)

Próbáld meg más böngészővel.

2013. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A videokartya egy 2gb-os GeForce..


Az a helyzet, hogy ha mas bongeszot hasznalok akkor is ez a gond es 3 nap alatt lefagyott a rendszer vagy 6x es eddig juniustol egyszer sem csinalt ilyet. Op. rendszert ha teszek masikat 2-3 het uan ujra ez a szitu..Befolyasolna a kollegium?? Mert most kolliban vagyok es otthon nem csinalt ilyeneket.. Osszeszedhettem valami bogarat amit nem lat az AVG?

2013. okt. 1. 17:15
 3/4 kaligula3741 ***** válasza:

Hát nemtudom lehetséges. az ingyenes AVg -d van fennt?

Esetleg lefuttathatod mással is.

Először nézd meg, hogy mi használja a gépedet ilyenkor. Task manager-ben a monitor: Ram, Proci terhelés. Talán vannak olyan programok, amelyek elveszik a memóriád nagy részét. (persze lehet vírus is: legrosszabb esetben)

A másik dolog: ha a driverek nincsenek feltéve rendesen: attól is lehet.

Amikor újrateszed a windowst: törölsz mindent? (C,D meghajtókat is) Lehet valamelyik másik meghajtón van a probléma.

A másik megoldás: a hard töredezettségmentesítése: van windowsban: defragment (keress rá) . Ezt majd egy éjszaka tedd be, hogy végezze el a műveleteket.

Lehet Hard probléma is.

(ha túl tele van nem jó, vagy lehet megsérült)

Kb most ennyit tudok írni. Majd írj. Remélem valahogy sikerülni fog megoldani.

Sziii

2013. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A fent irt kerdeseidre a valaszok:

1. AVG-bol a fizetos valtozatot hasznalom (a hivatalos oldalrol letoltottem az avg fizetos valtozatat 30 napra majd azt aktivaltam jelszoval, nem pedig torrentes antivirust)..Op.rendszer csere elott Bitdefendert es Avast is lefutattam a gepen (fizetos), de bogarat nem kapott..


2. A gep most mukodik, ujra telepitettem egy masik windowst (nem azt ait eddig hasznaltam), es eddig mukszik rendesen. Mikor baj volt a geppel a task manager megnyitasakor is lefagyott a gep, igy annyira nem tudtam szemugyre venni a dolgokat..


3. A driverek rendben vannak, telepiteskor nincs hiba es tudok drivert telepiteni :).


4. Altalaban Windows torleskor csak a C particiot torlom amin rajta van az op.rendszre, a tobbit nem formazhatom, mivel egy rakas szemelyes holmi rajta van (fenykepek, munkak, projektek)..


5.A hard doredezettseget lefuttattam az osszes particiora miutan feltelepitettem a mostani op.rendszert, sot utana egy BAD SECTOR vizsgalatot is keszitettem. Gond nem volt szerencsere :)..


6. Hard problema nem hiszem, eddig mukodott jol, amiota kolleszban lakom azota megy el a win 2-3 hetente. szerintem mert, parszor ki kellett kapcsoljam az antivirust es addig vlmi bogarat osszeszedhettem..ja es a gepet juniusban vettem ujan..


Eddig mukszik jol a gep, a rendszer, de hogy meddig azt nem tudom, de remelem karacsonyig lebalabb kitart...ha egyeb otlet meg eszedbe jut, ird meg, szivesen elolvasom. es koszi a segitseget :)!

2013. okt. 7. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!