Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki ezt folyton az...

Miért írja ki ezt folyton az Mirillis Action?

Figyelt kérdés

Még felvételt sem tudok emiatt készíteni.

[link]


2013. szept. 30. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:

talan mert az Aero felulet nem mukodik, vagy azert, mert valami integralt Intel HD grafikus adaptert hasznalsz, vagy mert siman csak le van tiltva.


amugy ennyire nehez pl. ezt az uzenetet a google-ba beirni...?

2013. okt. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És erre nincs megoldás? Az aero működik, próbáltam ki/be kapcsolni, de akkor is ezt írja. A google fordító nem tudja meg mondani, hogy mit csináljak a programmal hogy működjön.
2013. okt. 1. 00:04
 3/8 anonim ***** válasza:
egy szoval nem mondtam, hogy a forditoba kene beirni...
2013. okt. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igaz, azt írtad a google-ba, de kb. tök mind1, mert tele offoltad a kérdésemet, és így már kevesebben fognak rákattintani, mert azt hiszik hogy jött már rá válasz... Köszönöm szépen! :(
2013. okt. 1. 00:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Írd a Startmenü keresőjébe, hogy "A Windows megjelenítési, és teljesítménybeállításainak módosítása "

Az ablakban pipáld ki az "Aero betekintés engedélyezése" pontot !

2013. okt. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az már be volt jelölve, de nem megy így sem. Csak teljes képernyős játékokat nem enged felvenni.
2013. okt. 1. 09:37
 7/8 Derek003 válasza:
A teljes képernyős játékokhoz a jostyck jel-re nyomj rá ha úgysem akkor nem tudom! ;)
2015. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 david20032003 válasza:
Nekem meg az a baj hogy az action csak úgy működik ha az internetem ki van kapcsolva mi lehet a gond segít valaki már sok actionnal megpróbálkoztam de valameik nem csinál felvételt mag ilyesmi hibák.
2016. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!