Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Juventus Rádió on-line adását...

Juventus Rádió on-line adását hogyan tudnám rögzíteni? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Nagyon sürgős, köszi előre is!

2013. okt. 1. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
pl. KMPleyerrel megnyitod és rögzíted az adatfolyamatot.
2013. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ahhoz kell stream, nem? Vagy a linket is meg tudom nyitni?
2013. okt. 1. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy használj, valamilyen audiorögzítő programot; pl. Audacity-t. A böngésződben elindítod a Juventus Rádió on-line adását, majd pl. az Audacity-ben rögzíted a record gombal, majd elmented.
2013. okt. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam, csak nem tudom, milyen beállításokat kell megadni az Audiacityben, hogy azt rögzítse, amit a hangszórókon hallok.
2013. okt. 2. 11:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Audacity-ben van egy kis fehér, legördülő ablak, ahol olyanokat sorol fel, hogy: "Stereo Mix", "Mikrofon", "Cd-lejátszó", stb. ott kell azt "Stereo Mix"-re állítani! Mellette van egy csúszka, aminek a neve "Bemeneti jelszint", itt tudod szabályozni a hangerőt!


Ha nem látsz ilyeneket a programban, akkor a "Nézet/ Eszköztárak"-nál pipáld ki az összeset!

2013. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
stream: [link]
2013. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nézet/Eszköztárnál ki van pipálva minden.

Legördülőknél csak ezek vannak: [link]


A streamet köszönöm, de nekem így nagyon recseg. :(

2013. okt. 3. 19:12
 8/10 Anonymus1986 válasza:

van olyan jobb alsó sarokban hogy egy hangfal arra kettőt katt beállítások/tulajdonságok/a keverőt ráállítod felvételhez és kipipálod a sztereó keverőt.

Ez után a gold wave program segítségével felveszel kb 12 órás felvételt pl juventus rádiót. De előbb állítsd be a hang erejét és itt a jobb alsó sarokban lévő hangfalnál a

felvétel hangerejét kettes vonalig húzd le mert ha maxon van akkor recseg.a mikrofont némitsd el itt és a sztereó kevferőt vedd ki némításból. jó hangrögzítést.

2015. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Anonymus1986 válasza:
2015. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Anonymus1986 válasza:
küldtem egy videót erről hogyan kell csinálni bármilyen drágán letöltött program nélkül.
2015. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!