Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok X-624 -es filmekt...

Zoltan2012 kérdése:

Honnan tudok X-624 -es filmekt letölteni, illetve melyik az a konvertáló program amivel tudnék ilyen felbontást adni a filmeknek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán inkább x264...

*****


Válaszd az mp4-et, v az mkv-t!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az x.264 nem egy felbontas, hanem formatum. pontosan mit is akarsz....?
2013. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi nagyon nem értek hozzá. Nekem az lenne a lényeg h a tv-n teljes képernyőn nézhessem a filmeket és ne legyen egy film 15 gb. Azt olvastam h az X-624-es felbontás(formátum nemtom mi) megfelelő erre
2013. okt. 1. 18:33
 4/6 A kérdező kommentje:
x 264-es filmet már szedtem le de ugyanúgy megvannak a fekete sávok az alján és a tetején.
2013. okt. 1. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor neked az a gondod, hogy nem tudod, hogy a film képaránya nem mindig egyezik a tv-ével, így előfordul, hogy fekete csík van alul-felül, v kétoldalt.

Ha átkonvertálnád másik felbontásra (a tv-ére), akkor csak megnyújtanád a képet, és sz.arul nézne ki.

Esetleg próbálkozhatsz még panscan-nel, mert az arányosan nagyít, de akkor meg kiesik a képből a film jobb és a bal széle.

2013. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm a segítséget.
2013. okt. 1. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!