Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Media Player-nél nagy...

Windows Media Player-nél nagy albumborítók?

Figyelt kérdés
A régebbi WMP, amikor lejátszottam a zenét, berakta az album képét, és a rendes méretébe (tehát pl. 500x500-as méretben). Most Win7-em lett, és az ezen lévő WMP csak egy kicsi borítót rak be, mindegy, akkor is, ha nagyobb az mp3-hoz rendelt kép. Be lehet állítani, hogy rendes méretben rakja ki zenelejátszáskor?
2013. okt. 1. 22:37
 1/4 anonim válasza:

Én is nagyon sokáig szenvedtem vele, mire rájöttem, akkor is csak véletlenül. :D (Roppant egyszerű művelet amúgy, csak az ember erre gondolna szinte utoljára.)

Először is, legyél biztos, hogy nem a médiatárban vagy. Jobb gombbal rákattintasz arra a helyre, ahol lennie kéne a borítóképnek, és rámész a 'Képi megjelenések'-re. Nagyon cselesen ott van a 'Lemezborító', és ha kicsiben mutatja is a borítót, akkor valószínűleg ez van bejelölve. Én ennél a pontnál adtam fel, mondván, hogy ha már normálisan nem tudja megjeleníteni, akkor ne tegye sehogy. :D Úgyhogy itt a 'Nincs képi megjelenítés' pontra kattintottam, és lám, ekkor kiadta a nagy képet. Ha nem is vált át a nagy borítóra rögtön, várj egy kicsit. Lehet, csak a lejátszó újraindításánál fog, lehet, hogy csak új zenét kell lejátszanod, lehet, hogy szimplán csak várni kell. Nekem már többször is (most épp Windows újratelepítés után) sikerült, most nagyjából 5 percet vártam.

Tudom, milyen az, ha valaki kényes a borítóképre, szóval remélem, neked is sikerül. :D

(Amúgy itt egy kép az enyémről, 500×500-as borítóképpel: [link] )

2013. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ilyenre szeretném! :D

Próbálkoztam, de csak fekete maradt az a rész :( Azért köszi, ment a zöld! :)

Igen, én is elég kényes vagyok rá :D

2013. okt. 15. 18:03
 3/4 anonim válasza:
Először nekem is csak fekete volt, ne add fel. :) Viszont ha nem sikerül, akkor sajnálom. :(
2013. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De kis aranyos vagy, köszönöm :)

Találtam egy módszert, valami angol oldalon, és a gépben a registry fájlt kellett átírni. Remélem, nem rontottam el a gépet! :D

2013. okt. 15. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!