Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet Imperium Galactica...

Hogy lehet Imperium Galactica 2-t futtatni Windows 8-ban?

Figyelt kérdés

Mindent megtettem, frissítések fent vannak, (1.14 is) de a videókártyámat nem ismeri fel az Istennek sem, semmilyen kompatibilitási módban.

AMD processzorom van Radeon HD Graphics-al. (1500 GHz)A setup nem is mutatja a videóeszközt, a jó Istennek sem mutatja, akármit csinálok. Az Imperium Galactica fórumon ugyanezt kérdezte valaki, ott sincs rá válasz. Elég kevesen írtak az IG2 Win8 alatti élményekről, de azoknak mindig megoldódott a 1.14 után. Kifogytam az ötletekből. Mi a jó fenét csináljak vele?



2013. okt. 1. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van a Komp. módok lehetőségei közt Win 95, akkor abban - még Win XP-n sem akart már nagyon működni a játék, csak ha Win 95-ös komp. módban futtattam!


Ha így sem, telepíts a gépedre virtuális gépet (Virtual PC, Virtual Box, és arra valamilyen régebbi op.rendszert (98/2000/xp), és arra a játékot! Vagy (amennyiben tudsz) hozz létre egy külön partíciót a merevlemezeden, és arra tegyél egy régebbi op.rendszert, és arra a játékot!


Más alternatíva nagyon nincs, sajnos!

2013. okt. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah, meg sem kérdeztem, hogy ha telepítetted a 1.14-es patch-t, akkor a játék főkönyvtárából melyik .exe fájlt használod? Metr, ugye van ott egy "ig2.exe" - ami a 1.08-as patch, és van egy "ig2nt.exe" - ami az 1.14-es; ez utóbbinál kell beállítani a win95-ös komp. módot, és utána ezt az exe-t kell használni a játék elindításánál!
2013. okt. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos nincs Win98 futtatási lehetőség van. Egyik .exe sem működik. Senki nem fejleszti már tovább az IG2-t patchekkel, hogy kompatibilis legyen?
2013. okt. 2. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fejlesztik már. Az IG2 egy magyar csapat, a Digital Reality tulajdona, akik már évek óta nem foglalkoztak a játék fejlesztésével. Az utóbbi időben az Imperium Galactica 3. részét készítették elő, ám a cég néhány hónapja csődbe ment, így már azt is fújhatjuk! :(


Talán, ha szerencsénk lesz, akkor a rajongók (ahogy a Win7-hez is csinálták a 1.14-t) készítenek egy nem hivatalos patch-t a játékhoz, hogy Win8-on is fusson. Más esélyt nem látok, sajnos.

2013. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem működik Win 8.1 64bit alatt.

Ez alapján próbáld: [link]


A lényeg, hogy mind a 3 frissítést tedd fel!

És az Admin módú futtatást is használd!


Sok sikert!

2014. dec. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Win 8.1 x64 embedd verzión ezzel működik:

• 1.14-es FAN patch telepítve [link]

• Setup.exe Win 98 kompatibilitásban beállítva

• ig2nt.exe Win 98 kompatibilitásban beállítva

• Maximum felbontás: 1024x768x32

• ig2nt.exe indítása a sima ig2.exe helyett

2017. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

innen le tudod tölteni :


[link]


Ez egy frissített változat. Megy windows 10-en windows 8 on , Mac-en és még linuxos változat is van. Gondolom rájött ez a játékshop óriás hogy ez nagy biznisz. 8 dollárért vásárolható meg. Én kipróbáltam windows 10-el és mac-el is. A hálózatban is remekül működik. Csak az átvezető videók lettek angol nyelvűek Amúgy magyar minden, a hang is. (mármint a játék közben az üzenethagok stb.

2017. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!