Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CSV megnyitok, de nem hoz fel...

CSV megnyitok, de nem hoz fel Excelem olyat, amit szokott ilyenkor, hogy beállíthassam, hogy mely karakterek (;, tab) válasszák el az oszlopokat. Ezt hogyan tudom megtenni?

Figyelt kérdés
Simán megnyitja a fájlt, mintha Notepadban nyitnám meg. (ja és persze nemcsak ráhúztam, hanem be is állítottam, hogy a csv fájl megynitás legyen) Beállításoknál? hol lehet?
2009. nov. 8. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a beállításoknál megkeresni a szeparátor karaktert, hátha ott át tudod definiálni. Amúgy én soha nem láttam még olyat MS Excelnél, hogy megkérdezte volna, hogy milyen szeparátor jelet használsz csv megnyitásnál. Ezt szerintem csak a Calc tudja, ami az OpenOffice-os "excel".

Azt meg le tudod tölteni innen:

[link]

Letöltöd, feltelepíted, majd elindítod a Calc-ot és az amikor megnyitsz egy csv-t, megkérdezi, hogy mi a szeparátor jel. Aztán meg mondod neki, hogy vessző vagy pontosvessző vagy micsoda és kész, nagyon szépen megjeleníti.

Sok sikert!

2009. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!