Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon nagy baj ha egy gépen...

Nagyon nagy baj ha egy gépen nincs vírusírtó?

Figyelt kérdés
Most AVG-m van de korlátozza a le- ill. feltöltési sebességet, ezért arra gondoltam, hogy inkább ne is legyen semmilyen. Nagy baj lenne?
2013. okt. 2. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem kapsz egy fertőzést, addig nem baj. :)
2013. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok szemét amit kapsz nélküle, még jobban fogja korlátozni a géped sebességét. Azonkívül tudtod nélkül botnet hálózat tagja lehet a géped, gondolom nem örülnél ha mondjuk egy kereskedelmi bank támadásakor a te gépedet is beazonosítják a szervek...

Azonkívül egyes vírusok szép kis pusztítást tudnak okozni a fájljaid között (Pl anno volt a One-half amely szépen kódolta a merevlemezed felét... hopsz oda a tartalmad fele.. legyen kép, zene, video, doksi.. egyéb)

Meg egy csomó mindenre alkalmasak lehetnek a mai vírusok.

Szóval szerintem nem árt ha van.

2013. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ritkán fordul elő hogy vírust kapnák, általában valamelyik adathordozóról tolakodna fel, vagy helyi hálóról ha olyan helyen vagyok, ahol fertőzött gép is lehet. (Notebook)

Ilyenkor nagyon-nagyon jó hogy van, de van hogy hónapokig, még fals riasztást sem kapok.


Ez olyan mint az óvszer, inkább legyen mindig még ha nem is használod, mint ne legyen olyankor mikor kéne.

2013. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!