Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a megoldása ennek a...

Kiss.sandor kérdése:

Mi lehet a megoldása ennek a furcsa problémának?

Figyelt kérdés

A pc indulása után, már a bejelentkező képernyőnél eltorzul a kép.


(itt mutatom: www.ohrana.ininet.hu/kepernyohiba.bmp)


Az egész asztalt tudom használni, csak a képen látható (alsó és jobboldali) sávokban torzulás jön létre, de működés szempontjából nincs hiba, viszont grafikailag eléggé negatív hatású! Amit belehúzok a sávokba, annak nyoma marad! :)


Nem jöttem rá hogyan tudom megoldani a problémát, és sajnos csak rendszer visszaállítással tudom helyrehozni, de bizonyos idő után visszatér a probléma.


Akinek van valami sejtése mi lehet a megoldás, legyen kedves jelezni!



2013. okt. 3. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a felbontást kisebbre állítani.
2013. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem oldja meg a problémát, csak vizuálisan :D


Nekem teljes körű megoldásra van szükségem :(

2013. okt. 3. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
erősebb VGA, mert ez kb olyan mint ha nem lenne telepítve, és standard VGA lenne.
2013. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na de ha így is lenne, akkor miért oldja meg a rendszer-backup, és miért csak idővel utána romlik el?
2013. okt. 3. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld újrarakni a rendszert.
2013. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet hogy megoldaná a dolgot, de pont az újratelepítést akartam elkerülni, mivel van a gépen egy oktatási program (mellesleg vagy 1,5 milliót ér) amit nem én konfigurálok, hanem a program-programozói, és azokat meg nem egyszerű elérni!

Szóval valami kevésbé agresszív megoldásra van igény, nem mint a formázás. De ideiglenesen a felbontásállítás (vizuálisan) megoldotta a dolgot: legalább nem zavarja a felhasználót az a két absztrakt sáv :D

2013. okt. 3. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:

itt elméletileg csak a processzor szivat tul gyenge,lassu,stb.

vagy lehet hogy integrált vidikártyád van akkor pedig jó hogy nem rosszabb.(vegyél egy normális Win Xp vidikártyát viszonylag nem drága,bontókban is vannak kb.normális darabok fillérekért)

ved a teljesítményét alap minimálra!

pl:windows-klasszikus kinézet,16-bit színválaszték,takarítgass a merevlemezen min.havonta,még egy tipp(google chromot cseréld le operára kevesebb ramot eszik meg)

2013. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!