Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ehhez a notebookhoz milyen...

Ehhez a notebookhoz milyen operációs rendszert vegyek?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy új notebookot amire ismerősöm Ubuntut telepített amíg nem gyűlik össze pénz Windows rendszerre.

Most ha minden igaz akkor max 30 ezret tudok valamilyen rendszerre szánni viszont fogalmam sincs milyen Windows rendszert kéne venni mert nem értek hozzá.

Notebook adatai:

Processzor: Intel Core i3-3110M 2,4 GHz

Ram: 4 GB

Merevlemez: 500 GB

Videokártya: Intel HD Graphics 4000

Melyik Windows rendszert vegyem meg hozzá? Légyszíves linket is írjatok és ne csak annyit hogy például Windows 7/8 mivel én igazából ezt a Professional, Ultimate, 32, 64 bites...stb dolgokkal nem vagy tisztába.



2013. okt. 3. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Win7-re szavazom, külcsínre nekem jobban bejön. De ha nem vagy ellensége az új dolgoknak, és nem használsz start menüt, a Win8-ban sem fogsz csalódni.


Prof, Ultimate... otthoni felhasználásra ezek feleslegesen drágák, egy Home simán elég.


Böcsületes ömber vagy te, op. rendszert pénzért. ;)

2013. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Windows 7 Home Premium lesz a neked valo. Jatszani az integralt grafikus adapter miatt ugysem fogsz tudni vele, ceges halozatba ugysem fogod kotni, ergo a Home Premium pont jo lesz, a 4G RAM miatt inkabb a 32 bitest vedd, mivel a grafikus kartya lehuz 1G-t, a tobbit meg elkezeli a 32 bites is.
2013. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Venni mi? Pár óra múlva jön majd a kérdés: ncore meghívót tud küldeni valaki? Álszent emberekkel tele a padlás!
2013. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak azért mert valaki tisztán akarja használni a gépét máris álszent?

Az ncore meg aztán tökre hidegen hagy engem. Igazából azt sem tudom mi az csak a Facebookon állandóan jönnek/jöttek ezek a sz@r ncore meghívós cuccok.

Akkor ez jó lesz: [link] ?

2013. okt. 3. 15:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj, tudom hogy igazából a megvétel gondolata szóba se került
2013. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem aztán tökmindegy hogy mit tudsz és hogy mit nem tudsz de ettől függetlenül még mindig áll az a kérdésem hogy amit belinkeltem Windows 7 az most jó lesz-e vagy sem?

Ha viszont meghaladja a képességeidet egy értelmes válasz írása vagy ha fingod nincs az egész témához akkor légszíves ne írj semmit.

2013. okt. 3. 16:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Más kérdés: mi a baj az ubuntuval?

Minek dobsz ki 30 ezret egy gagyibb rendszerért?

2013. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ide írkáló tolvaj patkányokkal meg ne foglalkozz... :)
2013. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Alapesetben semmi probléma nem lenne az Ubuntuval de sajnos elég sok - köztük a munkámhoz is szükséges - program van amit fel kéne telepíteni a gépre de csak Windows-ra megy fel.
2013. okt. 3. 18:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél Home Premium. Amit ajánlottunk, az Home Premium. Mire vársz? :D
2013. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!