Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért áll le az AMD szoftveril...

Miért áll le az AMD szoftverillesztőm?

Figyelt kérdés

Van egy pöpec kis Toshiba L850-es laptopom. Kb 1 hónapja újra raktam rajta a windowst (Win7 64bit, eredeti szoftver, nem letöltött) és azóta hisztériázik az AMD illesztőprogramja.. Hirtelen megugrik a kép, megfagy, majd elsötétül aztán visszajön és felugrik jobb-lent ez a szöveg: Az amd képernyőillesztő nem reagált és utána sikeresen helyreállt.

Már próbáltam a neten megoldást keresni a problémára, de nemigazán jártam sikerrel, mert csak 3-4 éves hsz-eket találtam arról, hogy hardwert kell cserélni meg frissíteni a szoftvert... De windows reinstallig nem volt baja, szval sztem nem hardwer, a Toshiba honlapjáról már letöltöttem elvileg a legfrissebb drivert a videókártyához, de még így se jó... Valakinek valami ötlet?



2013. okt. 3. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt a driver-t rakd vissza, ami az os újratelepítés előtt volt rajta.
2013. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez egy nagyon jó tanács, a gond az, hogy nem vagyok hülye és azt raktam vissza egyből.
2013. okt. 4. 06:48
 3/7 levis56 ***** válasza:

[link]

Ez a progi megkeresi a gépnek és a szoftvernek megfelelő legújabb illesztőket,használd.

2013. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Leszedtem a DriverEasy-t, hát... A 30kb/s-es letöltési sebesség mellett majd holnap kiderül, hogy telepít-e... Aztán kell egy kis idő, hogy elmondhassam jó-é avagy sem..
2013. okt. 18. 20:55
 5/7 levis56 ***** válasza:
Akkor szedj le torrent oldalról driver keresőt talán az gyorsabb.
2013. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kivártam az este a letöltést, ezt sikerült is telepítenie (rápróbáltam egy frissítést az USB3-ra is, de ahhoz nem jó drivert szedett le...). Úgyhogy most várunk, hogy fagy-e majd vagy se..
2013. okt. 19. 07:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, még mindig nem jó... Összesen annyi változott, hogy mostmár nem áll helyre amikor elmegy, hanem teljesen lefagy a gép. Nem reagál se arra ha lecsukom a fedelét, se semmire, csak a power gombbal tudom kikapcsolni, ennyi.. :/
2013. okt. 20. 17:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!