Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet letölteni a sims3-ho...

Hol lehet letölteni a sims3-hoz a plafon építéséhez az úgynevezett Distant vapour cube-t, azaz dobozt?

Figyelt kérdés
Szoktam nézegetni youtubon a sims 3 játékból luxus házakat, és láttam egy csomó videóban, meg egy olyat is hogyan lehet csinálni, hogy a falat meg kell építeni, majd rá a padlózat ami egyben plafon is, és abból kitörlünk kedvünkre néhány kockát, majd egy (ceiling trim) azaz valami léc szerű dolgot kell a kitörölt rész széléhez tenni, majd arra (Distant vapour cube)-t rakni, azaz valami doboz félét vagy kocka félét, és így olyan mintha azt a részt a plafontól egy kicsit följebb emelték volna. Találtam egy ilyet, úgy találtam hogy (ceiling cube) de mindenhol csak pénzért vásárolhatom.. segítsetek!!!

2013. okt. 6. 12:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!