Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp sp2 professional...

Windows xp sp2 professional telepitese, nehez? Meg sose telepitettem, de elegge jol ertek a gepekhez, es meg szeretnem probalni az 1ik regi gepemre feltelepiteni, jelenleg windows 7 van rajta.

Figyelt kérdés

Meg sose telepitettem,de elegge jol ertek a gepekhez,es meg szeretnem probalni az 1ik regi gepemre feltelepiteni,jelenleg windows 7 van rajta.

Illetve vannak azek a cd-k amiket a gep alkatreszeihez kaptam,a hang kartya drivere,az internet halozat driver,meg a dvd rom es a video kartyahoz is van valami.Ezeket az xp telepitese utann kell telepiteni?



#telepítés #windows xp sp2 professional
2013. okt. 6. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Win7-re nem tudsz XP-t rakni, előbb szedd le. A telepítés kb. annyira bonyolult, mint egy játéké. A driverek az oprendszer után jönnek. Alaplapi és VGA drivereket először.
2013. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:
+ SP3 -as telepítőt szerezz be.
2013. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hypno ***** válasza:

Nem nehéz.


És igen, az oprendszer után fel kell rakni a drivereket. Legelőször az alaplap meghajtóit.

2013. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

'elegge jol ertek a gepekhez' ne nevettess mar... :)


szerintem eletedben nem telepitettel meg fel semmit, talan egy total commandert kiveve.


a regi gepedrol takarits le mindent (bar ugyis formazni fogja), rakd be a windowsxp telepitot, aztan hajra. a kepernyon megjeleno utasitasokat kovetve kb. 3/4 ora alatt felmaszik a windows. utana meg rahuzod a CD-rol telepitheto meghajtoprogramokat, azt' hajra.

2013. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolso nagyon tevedsz,sokmindent telepitettem mar (bf3,ac3 stb)illetve kisebb jatekokat is tudok kesziteni.De windowst meg soha se telepitettem.
2013. okt. 6. 14:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszokat ment a zold kez,windows7et,hogy tudom letorolni?
2013. okt. 6. 14:14
 7/8 hypno ***** válasza:
Elvben úgy, hogy lemented amire szükséged van a továbbiakban is (mert a telepítéskor minden törlődik a rendszerpartícióról), bootsorrendnél beállítod elsőre az optikai meghajtót, majd telepítőlemezt berakod, újraindítod és amikor kérdezi, hogy formázzon-e, akkor azt mondod neki, hogy YES!
2013. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat hozzafogtam tenyleg nem bonyolult xDDDD en meg annyira paraztam
2013. okt. 6. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!