Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 vagy 8.1?

Windows 7 vagy 8.1?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eljött a pillanat, amikor újra kell telepíteni a számítógépem, mert már annyi szemét felhalmozódott, hogy nem tudok mit csinálni. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek maradjak a Win7-nél vagy térjek át 8-ra vagy akár 8.1-re? Alapból, amit kétségbe vonnék, az az, hogy nem tudom, hogy 8-on megy-e minden játék, amivel játszok. Ezzel lehetnek problémáim? A válaszokat előre is köszönöm :)



2013. okt. 7. 14:47
 1/9 R.Miki válasza:
Én szerintem maradj a Win7-esnél. Én is azon vagyok és nagyon jó.
2013. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel a 8-as valamelyik változatát,és utána majd tudsz frissíteni a 8.1.re!
2013. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nos szerintem is térj át windows 8 ra 4 sokkal jobb a ramkezelője egyrészt, másrészt friss op rendszer! A játékok a 32 bites változaton ugyan úgy futnak mint win 7 32 biten! Sajna nekem csak 3 gb van a gépembe így a 64 bites op rendszert nem tudtam kipróbálni, de garantálom, hogy nem fogsz csalódni! Mondják hogy a 7 a legjobban összerakott windows, hát szerintem nem, ha sok szemét van rajta akkor nem tudod egyszerűen kitakarítani valami progival,hanem újra kell raknod! Szerintem rétj át windows 8-ra! Én a 32 biteset használom és nagyon meg vok vele elégedve !
2013. okt. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én se voltam oda a windows 8-ért amikor 7 em volt és kaptam új gépet amin windows 8 pontosabban windows 8.1 volt.A kezelőfelület tény hogy nem a legkényelmesebb de arra rá lehet szokni de legalább nem zabálja agépet mint a vista vagy a 7.
2013. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 8 ast érdemes felrakni mert gyorsabb mint a 7 es. 3 as válaszadó egyetértek a win 7 re sokan mondják jó rendszer, nemigaz egy szar operácios rendszer amivel szenvedtem pár napot. Amig a 8 as nemjelent meg bevalom vistát használtam mert az is jobb mint a 7 es de a 8 as a legjobb. Örülök hogy kiadta a microsoft.
2013. okt. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A linux gyorsabb és Wineal át lehet formázni a legtöbb gépet, a win 8.1re pedig minden driver kell a gépre!!!Nézd meg alap támogatja e.
2014. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Windows 8 és Vista kalap sz*r.

Maradj csak a windows 7 -nél. Sokkal jobb és stabilabb

2014. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem jó a windows 8, csak ez a mterostart nem tetszik de ott van a ClssicShell program ami visszarakja a win 7-ben mekszokott startmenüt, sőt még személyre is lehet szabni. szerintem megéri 8-ra váltani
2015. aug. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

itt van a progi hivatalos oldala:

[link]

2015. aug. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!