Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsek új laptopra...

Hogyan telepítsek új laptopra op rendszer nélkül, ha nem bootol egy CD sem be már?

Figyelt kérdés
Egy Samsunk Ativ book 2 laptopról van szó. Másik ismerősnél probléma nélkül telepítettem rá a Linux Mint-et. FreeDOS volt csak gyárilag a gépen. Most is ugyanazt a CD-t tettem be, el is indult CD-ről a Linux, de a telepítés elején kiírta, hogy valami kódot nem tud feltelepíteni és leállítja a telepítést. Mivel hosszú ideig nem csinált semmit a gép, kikapcsoltam. Azóta a FreeDos sem indul (mivel azt az opciót választottam, hogy ez törölve legyen), s nem bootol egy op.rendszer sem. FreeDost is próbáltam visszarakni. Ennyit ír ki: "all boot options are tried. press f4 key to recover." Bármit állítok is át Biosban csak újra és újra indul.

2013. okt. 7. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kovpet ***** válasza:

"valami kódot nem tud feltelepíteni"


Ennél azért lehetne pontosabban, nem? :)

2013. okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Megpróbálom az USB-s változtatot is.


Nem emlékszem már mivel volt problémája. Nem jegyeztem meg.

2013. okt. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!