Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "CDBurnerXP"-vel "mp3" formátu...

"CDBurnerXP"-vel "mp3" formátumú CD-t készítettem. NEM játsza le a HiFi (csak számítógép ill. némelyik DVD lejátszó! ). A HiFi jelzi, hogy 1 SZÁM van a CD-n. Elindítom, de NINCS HANG és SZÁMOT UGORNI SEM LEHET! Valamit állítani kell a "CDBurnerXP"-n?

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben a hi-fi nem támogatja az .mp3 formátumot, csak az Audio CD-t, akkor a programban is Audio Disc projectet kell indítani, ami esetében egy CD-re 80 percnyi anyag kerülhet.
2013. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom...

Több készülékbe beraktam, de MINDEGYIK TÁMOGATTA az "mp3" formátumot!!! A gépen kívül eddig 1 DVD-nek sikerült lejátszani!

"Nero" programmal ilyen problémám nem volt...

2013. okt. 9. 00:32
 3/7 Komplikato ***** válasza:

Ha MP3-at írsz ki lemezre AUDIO CD helyett és nem támogatja a Hi-Fi MP3-at, akkor mitől kéne lejátszania? Nyilván a NERO átkonvertálta Audio CD-be.


Persze olyan is lehet, hogy régi MP3 formátumot használ valaki, az első MP3 konvertálókkal készült zenéket a legtöbb MP3 lejátszó nem eszi meg. Volt komplett 320Kbit-es gyűjteményem az ősidőkből és semmi nem játszotta le ezeket.


Ja és van ám olyan régi CD lejátszó, ami az Audo lemezt is csak akkor játssza le, ha Audio CD-R lemezre van kiírva. (Ennek ezüst színű a műsoros fele, nem zöld, nem kék, nem lila, ezüst. És jó drága.)

2013. okt. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt mind értem... De nem kellet semmit konvertálni! Már a másolandó hanganyag is eleve "mp3" formátumban volt!! A CD-n rajta van minden aminek kell, de nem mindegy, hogy mibe rakom! EZ HOGY A P***BA LEHET??! Mindent úgy csináltam, mint a "Nero"-n! Szóval arra a következtetésre jutottam, hogy a "CDBurnerXP" egy nagy rakás sz...! xDD
2013. okt. 9. 01:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem zártad le, akkor sem jó
2013. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hypno ***** válasza:
#4 Téves a következtetésed.
2013. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hypno ***** válasza:

MP3-at adatlemezként kell kiírni, és nem UDF fájlrendszerben, mert egy csomó lejátszó nem támogatja.


Nézd meg, hogy ISO9660 legyen a létrehozandó fájlrendszer.

2013. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!