Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a teendő? Laptopon átakarok...

Mi a teendő? Laptopon átakarok írni a host. File ban egy sort. Amikor átírtam menteném a változtatásokat, új helyre akarja menteni, új néven. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Laptopon átakarok írni a host.file ban egy sort. Amikor átírtam menteném a változtatásokat, új helyre akarja menteni, új néven.
2013. okt. 9. 20:38
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


A windows 7-ben két mappa alpértlemezetten irásvédett (még akkor is ha rendszergazda vagy a saját gépeden) :


- Windows

- Program Files (Program files (x86) - 64 bites win7 esetén)


Mivel a host file a C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\ mappában van ezért :


1. Inditsd Rendszergazdai jogokkal azt a programot amivel a módositást végzed : Jobb egér a programon és a megjelenő menüből: Futtatás rendszergazdaként. (vagy CTRL + SHIFT és program inditás)


és vagy


2. Húzd le az UAC-t és úgy próbáld :


Start menű - Vezérlőpult - Rendszer és biztonság - Felhasználói fiókok felügyeletének módositása

Kép : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ami a lényeg!

ha végeztél a begépeléssel, NE Mentés másként mentsd el!!

hanem egyszerűen a Mentés-re klikkelj, vagy nyomj egy Ctrl+S bill. kombinációt!


[link]

2013. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!