Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet, ha lehet a Windows...

Hogy lehet, ha lehet a Windows 7 indulása után a programok betörési idejét módosítani?

Figyelt kérdés

A probléma a következő van 2 progim ami feltétlen kell gép indulásánál ámde.. ha az A progi tölt be előbb akkor a b nem (totálisan blokkolja utólag se indul sehogy)! fordított sorrendbe nem lenne gond de A progi indítása nincs alapértelmezetten a windows starup-ban annyira alap így késleltetni azt így nem tudom.


Na erre várom a javaslatot...



2013. okt. 10. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
DOS(.bat)-ban vagy PowerShell(.ps1 .psm1 .psd1 stb.) -ben ezeket mind le scriptelheted. Vagy keresel az interneten valamilyen "Scheduler" (ütemező) programot.
2013. okt. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:
A feladaütemezőbe beiktatod - az egy járható út. Én is vittem bele programot, tetszőleges késleltetéssel. Kicsit el kell babrálni vele mire kiismered, de működik. Az 'indítás legmagasabb jogosultsággal' válaszd és akkor nem kell mindig jóváhagyni az UAC miatt.
2013. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!