Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltő oldalakon van úgy...

Agyhalott kérdése:

Letöltő oldalakon van úgy hogy csak 2 részben tudok letölteni egy filmet. Melyik az a program amivel össze tudnám rakni egy darabba?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Virtualdubbal.Fájl fülön.1.Videófájl hozzáadása.2.Rész hozzáadása.Videó fülön:Változtatás nélkül másol.Fájl fülön:mentés.Nevet adsz neki és menti egybe.
2013. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy több darabban van a fájl sorszámozva vagy a filmek külön-külön lejátszható darabban vannak-e, mert ha az utóbbi akkor lásd első hozzászólás, de ha úgy van darabolva, hogy külön nem lejátszható fájlok, akkor össze kell illeszteni Total Commanderrel - például -, mert ehhez a VirtualDub nem jó...
2013. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem említette hogy tömörített fájl.Akkor az a lényeg hogy mivel lett tömörítve.Van hozzá svf vagy crc fájl?Akkor meglehet mondani hogy kell kibontani,összeilleszteni.Én úgy értelmeztem van neki egy film 1 negyvennyolc perc meg film 2 szintén negyvennyolc perc és abból akar egy film kilencvenhat percet.
2013. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, mert nem említette...
2013. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem.Részemről mindkét válaszod hasznos.
2013. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Csak annyi hogy 2 lejátszható darabba van. Nincs semmi tömörítés. Van amit szét szoktak szedni kettőbe egy sima xvid filmet nem is értem hogy miért kell, csak zavar hogy nézem egyszer csak megáll és akkor el kell indítani a következőt. Ajánlották a movie makert de az nem jó mert kockánként kell berakni, meg 3 óra mire összerakja és a minősége is romlik.
2013. okt. 14. 08:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha külön lejátszható, akkor össze kel illeszteni egy ilyennel: [link]


Ezzel azonos kodekkel készült filmeket gyorsan átkódolás nélkül össze lehet illeszteni...

2013. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!