Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-ban egy két apróságb...

Windows 8-ban egy két apróságban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Új windows 8.1-es vagyok kisebb nagyobb feszültségekkel, a sok megkönnyebbülés mellett... és most elkelenne egy kis segítség is, amikre még nem jöttem rá... Pl.: egyik idegesitő dolog, hogy a legelején, amikor kérdezte a windows hogy a windowslive-os fiókommal akarok-e szinkronizálni más e-mail címet, rányomtam, hogy igen a gmailt... viszont közben rájöttem, hogy a gmailt-külön ugyanúgy a posta alapprogramban tudom kezelni, úgyhogy beállítottam azt is, viszont így, megkapom a gmailba is a leveleket, meg a windowslive-osba is, és ez eléggé idegesítő... a szinkronizációt hol tudom kikapcsolni , hogy a windowslive-os ne kapja meg a gmailos leveleket?



No. 2: beépített internet explorer app-ba, ha a címsorba beírom amit keresni szeretnék, a Bing-el keres, de én a google-be szeretném ha keresne, és a beállitásokban, sehol se találom, hol lehetne ezt beállítani?


No. 3,4: illetve egy két apróság még, hogy beépitett zene lejátszó, kikapcsol, ha megnyitok, egy kis játékot amit áruházból töltöttem le, és idegesítő, illetve, hogy beépített videó lejátszónál legalább 4-5másodperc mire eltünik az a kezelő felület, ha megmozditom az egeret... és ez azért egy filmnél óráknak is tűník néha, idegesítő...



Picit még szokatlan a dolog... bár más sok minden kitapasztaltam én is, ha vkinek tudok szívesen segítek én is!



Előre is köszönöm a segítséget! :)



Richie



2013. okt. 11. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyisd meg az exploret,jobb felső sarok(kis fogaskerék)eszközök>internetbeállítások>kezdőlapnak írd be "Google.hu".Elötte viszont állitsd be az ie-t alapértelmezett böngészőnek.
2013. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A médiaplayert tedd le tálcára,és utánna nyiss meg bármilyen progit,akkor nem hagyja abba a muzsikát.
2013. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!