Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik a wifim a laptopon...

Nem működik a wifim a laptopon? Mi lehet a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés
Toshiba Satellite C50D-a-11m a típusa. Relatek driver kellene, de amit találok az nem jó neki. A Toshiba hivatalos oldalán csak win8-as driver van loool. Nekem viszont win7 van telepítve.
2013. okt. 12. 12:20
 1/7 Lajos54 ***** válasza:
2013. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is feltelepítettem, de nem jó.
2013. okt. 13. 10:08
 3/7 Lajos54 ***** válasza:

Ha az Eszközkezelőben megnézed, a wifi adapternél mit ír ki? Van sárga felkiáltójel? Ha igen, akkor nem jó az illesztőprogram, akkor ebben az irányban kell keresgélni.

De ha ott minden rendben lévőnek tűnik, azt kellene megnézni, hogy be van-e kapcsolva az adapter.

2013. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem is ír ki wi-fi adaptert. A hálókártya rendben van, ethernetről tudok is csatlakozni a netre, egyéb hálózati eszköznél ír ki felkiáltó jelet, de nem tudom, hogy ahhoz melyik driver lenne jó. A Toshiba oldalán CSAK windows 8-as driverek vannak.
2013. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is ír ki wi-fi adaptert. A hálókártya rendben van, ethernetről tudok is csatlakozni a netre, egyéb hálózati eszköznél ír ki felkiáltó jelet, de nem tudom, hogy ahhoz melyik driver lenne jó. A Toshiba oldalán CSAK windows 8-as driverek vannak.
2013. okt. 14. 10:10
 6/7 Lajos54 ***** válasza:

Akkor bizony az a bizonyos egyéb hálózati eszköz lesz, csak nem tudta a Win beazonosítani. Annak a driverét kell frissíteni (illetve telepíteni).

A neten sok félét lehet találni, keresgélj még egy kicsit. Egy példa a sok közül: [link]

2013. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Már van driver hozzá a toshiba honlapján november végétől.:)
2014. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!